Ο Δήμαρχος Μυκόνου εκπρόσωπος των 34 νησιωτικών Δήμων στην 5η συνεδρίαση του επιχειρησιακού προγράμματος Νοτίου Αιγαίου
Την Παρασκευή 21 Ιουνίου πραγματοποιήθηκε στη Σύρο η 5η ετήσια συνεδρίαση της Επιτροπής παρακολούθησης του Επιχειρησιακού Προγράμματος Νοτίου Αιγαίου 2014-2020.
Στη συνεδρίαση, ο Δήμαρχος Μυκόνου κ. Κωνσταντίνος Κουκάς, συμμετείχε ως εκπρόσωπος της Περιφερειακής Ένωσης των Δήμων Νοτίου Αιγαίου εκπροσωπώντας τους 34 νησιωτικούς μας Δήμους.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](http://www.kkoukas.gr/sites/all/themes/koukas/images/print-icon.png)