Ο Δήμαρχος Μυκόνου Κ. Κουκάς επανεξελέγη αντιπρόεδρος στο Κογκρέσο Τοπικών Αρχών της Ευρώπης
Ο Δήμαρχος Μυκόνου Κ. Κουκάς επανεξελέγη αντιπρόεδρος στο Κογκρέσο Τοπικών Αρχών της Ευρώπης
Η αναγνώριση της ελληνικής Αυτοδιοίκησης και του έργου της ΚΕΔΕ από τα συλλογικά όργανα της ευρωπαϊκής Αυτοδιοίκησης επαναβεβαιώθηκε με την εκλογή του β΄ αντιπροέδρου της ΚΕΔΕ και δημάρχου Μυκόνου Κωνσταντίνου Κουκά, για τρίτη συνεχή χρονιά στη θέση του αντιπροέδρου στο Κογκρέσο Τοπικών και Περιφερειακών Αρχών του Συμβουλίου της Ευρώπης.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.kkoukas.gr/sites/all/themes/koukas/images/print-icon.png)