Ο Δήμος Μυκόνου υπέγραψε προγραμματική σύμβαση με το Υπουργείο πολιτισμού & αθλητισμού και την Περιφέρεια Ν. Αιγαίου για τη συντήρηση, βελτίωση και προστασία των υποδομών και των μνημείων της Δήλου και της Μυκόνου
Ο Δήμος Μυκόνου προχώρησε στην υπογραφή προγραμματικής σύμβασης με το Υπουργείο Πολιτισμού & Αθλητισμού και την Περιφέρεια Ν. Αιγαίου για την υλοποίηση του έργου «Συντήρηση και βελτίωση Υποδομών – Συντήρηση και προστασία μνημείων στις Νήσους Δήλο και Μύκονο».
Τρίτη, 21/05/2019 - 14:29
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.kkoukas.gr/sites/all/themes/koukas/images/print-icon.png)