Πλήθος εργασιών από την ΔΕΥΑΜ την περίοδο της καραντίνας
Η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Μυκόνου κατά την περίοδο του lockdown, προέβη σε σημαντικές αναβαθμίσεις στις υποδομές του δικτύου και σε κρίσιμες ενέργειες για την καλύτερη λειτουργία της.
Συγκεκριμένα:
1. Υλοποιήθηκε η αλλαγή όλων των εξωτερικών σωληνώσεων στο ταχυδιυληστήριο Άνω Μεράς.
2. Εισέρχεται στην τελική φάση η διαδικασία χρηματοδότησης μέσω του προγράμματος Φιλόδημος και ξεκινάει άμεσα η αναβάθμιση του βιολογικού Αλεόμανδρας, ένα έργο πνοής για το νησί μας.
Παρασκευή, 05/06/2020 - 00:00
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.kkoukas.gr/sites/all/themes/koukas/images/print-icon.png)